קידום אורגני בגוגל

“קידום אורגני בגוגל זה לא משהו שעושים,
הוא רק התוצאה כאשר עושים הכל נכון.”

Chad Pollit

“תהליך עבודה יעיל ואפקטיבי עם שירות אישי וקשוב, ומאז שהתחלנו לעבוד עם טוליקה מרוויחים יותר כסף, והתוצאות רק הולכות ומשתפרות”

גיל גרנות | בעלים

קידום אורגני בגוגל ומדוע אתה צריך אותו

קידום אורגני או בשמו באנגלית SEO – Search Engine Optimization היא שיטת קידום בה המטרה היא להציב את האתר שלכם במקומות גבוהים במילות מפתח נבחרות בתוצאות החיפוש בגוגל, בינג, יאהו, ומנועי חיפוש אחרים.

קידום אורגני בגוגל הוא הכלי החזק ביותר בתחום השיווק הדיגיטלי וחברות גדולות, מותגים, ומובילי תעשייה משקיעים מאמצים ומשאבים רבים לצורך התקדמות אורגנית במנוע החיפוש של גוגל. מחקרים רבים מראים שאחוז גבוה מהגולשים בכלל לא יעברו לעמוד 2 בתוצאות החיפוש ומכך אפשר להבין את החשיבות של להיות בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש.

התוצאות הראשונות מקבלות 70% מהקליקים

בעולם הדיגיטל של היום 5 המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל מקבלים כ 70% מסך הקליקים !

התחרות בעולם הקידום האורגני היא קשה ביותר, ועם כאלו נתונים זה ברור למה. חברות גדולות ומותגים משקיעים הון עתק בקידום האורגני, והם יודעים מה הם עושים.

הקידום האורגני מביא תוצאות שאין שניות להן, הן מבחינת איכות הלידים וקהל ממוקד, והן מבחינת כמות ההמרות ביחס לפלטפורמות אחרות.

קידום אורגני מספק לידים איכותיים
כאשר מבוצע כמו שצריך, קידום בגוגל אורגני יספק לידים איכותיים ביותר עם אחוזי המרה גבוהים.

תודות לעובדה כי עבודת הקידום מאפשרת להציג את האתר על פי מילות מפתח נבחרות בדף הראשון בתוצאות החיפוש במנוע של גוגל, אנו נתקבל לידים איכותיים ביותר. מחקרים מראים כי לידים שמגיעים דרך החיפוש האורגני יניבו ממוצע סגירה של 14.7% מסך הלידים.

לידים איכותיים מאפשרים להגדיל את הכנסות העסק בצורה משמעותית, וכאשר הלידים משולבים עם קידום אורגני איכותי = נוסחה מנצחת !
אם אתה לא בגוגל אתה לא קיים

לא משנה אם אתה עוסק שמוכר באון-ליין, רשת חנויות פיזיות, או סוכנות ביטוח, אם אתה לא בגוגל אתה לא קיים.

כאשר 51% מכלל התנועה ברשת מגיעה ממנועי חיפוש, תהיה בטוח שאם אתה לא בעמוד הראשון בגוגל, המתחרים שלך כן. יתרה מכך, לפעמים גם להיות בעמוד הראשון זה לא מספיק, מחקרים מראים כי 30% מסך ההקלקות הולכות לתוצאת החיפוש הראשונה, אם חשוב לך שהעסק שלך יהיה בפסגה, גוגל ממומן חייב להיות חלק בתוך המערכה השיווקית הכוללת של העסק.

מנוע החיפוש של גוגל מוביל את העולם

כ 90% מסך החיפושים בעולם הדיגיטל מתבצעים דרך מנוע החיפוש של גוגל, אחריו ברשימה נמצאים יוטיוב (בבעלות של גוגל) ו YAHOO.

אלגורתים החיפוש של גוגל נמצא בהתפתחות מתמדת במשך השנים ומשתדרג באופן תמידי. היום, יותר מאי פעם,  יש לאלגוריתם יכולת להביא לגולש את מה שהוא מחפש בדיוק מירבי ושאינו משתווה לשום מנוע חיפוש אחר ברשת.

לא סתם 90% מסך החיפושים ברשת מתקיימים במנוע החיפוש של גוגל. העובדה שאלגוריתם החיפוש של גוגל מדויק ומאפשר מצד אחד ללקוח למצוא את מה שמחפש ומצד שני למפרסמים לקלוע בול לקהל שלהם, מביא לכך שמירב החיפושים ברשת מתבצעים בגוגל.

מאפיינים קריטיים להתקדמות בגוגל אורגני

ישנם מספר מאפיינים חשובים לצורך התקדמות בדירוג תוצאות החיפוש במנוע של גוגל. האלגוריתם של גוגל מפותח מאוד ומדמה התנהגות של גולשים אמיתיים, בגוגל הציבו מספר חוקים שהאתר צריך ליישם בכדי להתקדם בדירוג תוצאות החיפוש ואתרים שלא מיישמים חוקים אלו פשוט לא מתקדמים.

כמו כן ישנם למעלה מ 200 פרמטרים אותם בוחן האלגוריתם של גוגל ובהתאמה מדרג את האתר שלכם בתוצאות החיפוש, להלן דוגמאות ל 8 המרכיבים החשובים ביותר לגוגל

תוכן איכותי

הררכית עמודים באתר

קישורים חיצוניים

מהירות טעינת אתר

התאמה לנייד

אחוזי הקלקה

התנהגות הגולשים

H1 H2 H3 תגיות 

הגישה שלנו לקידום אורגני בגוגל

תחום הקידום אורגני הינו התחום הקשה ביותר בענף השיווק הדיגיטלי. בכדי להצליח לקדם אתר בביטויים תחרותיים צריך לעבוד קשה, ובזה אנחנו מעולים. אין תוצאות ללא עבודה קשה, התמדה, והסקת מסקנות לצורך שיפור תמידי.

אסטרטגית פרסום המבוססת על משפך מכירה חכם תהיה אפקטיבית ותניב תשואות ורווחים על ההשקעה.

שלב #1
שלב #2
שלב #3
שלב #4
שלב #5
הבנת העסק
בשלב זה אנחנו מתמקדים במחקר והבנת תחום העסק, חולשות וחוזקות של העסק, מצב העסק בתחום האורגני, הערכות כלכליות לקידום אורגני, ועוד
מחקר מתחרים
יש לנו כבוד למתחרים. אנחנו משקיעים בכדי ללמוד את תחום הפרסום המיועד ואת המתחרים שלנו שמייצגים את המתחרים שלכם על מנת לבחור את האסטרטגיה הטובה ביותר עבורכם
מחקר מילים ותקציב
אנחנו מבצעים מחקר מעמיק למילות מפתח בשילוב תקציב נכון אשר יחד יניבו את התוצאות הטובות ביותר עבורכם עם החזר השקעה שלא חלמתם
בנית אסטרטגיה
לאחר ביצוע מחקר מעמיק במגוון נושאים אנו נבנה אסטרטגית פרסום מבוססת התוצאות שעלו בתהליך המחקר ואשר יתאימו לצרכים ולתקציב שהוגדרו במהלך המחקר
מעקב ואופטימיזציה
לכל אורך הדרך אנו עוקבים, מבצעים אופטימיזציה, ועובדים בסינכרון מלא איתכם על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר

מבין לקוחותינו

המתכון שלנו לקידום אורגני

קידום אתרים (ואיך להפיק ממנו את המירב) יכול להיות עסק מבלבל, אך כשאתה שוכר את שירותי הקידום האורגני שלנו  תהיה בטוח שנעשה סדר בבילבול.

אנחנו מצמידים לך מנהל פרויקט יעודי שיעבוד איתך באופן הדוק וילווה אותך בתהליך הארוך של קידום האתר, מעקב אחר מטרות, השגת יעדים, וכמובן החזר השקעה ותשואה טוב על ההשקעה בקידום האורגני.

Skip to content